foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudnej

SZKOŁA NOWYCH MOŻLIWOŚCI

ciz

Szkoła uczestniczyła w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"

współfinanowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

cizLog2

 

 

Logowanie

Statystyka

Odsłon artykułów:
256831
20190322 141943
    Dnia 22 marca 2019r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Wody pod nazwą: "Living no one behind", które odbyły się na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Tego dnia nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych, które odbyły się w centralnym laboratorium badań środowiskowych i laboratorium wodnym. Eksperymenty jakie przeprowadzili to min. badanie napięcia powierzchniowego wody czy prędkości z jaką płynie woda po otwarciu tamy. Należy wspomnieć, iż władze uczelni dla nielicznych i najbardziej zaangażowanych uczestników warsztatów przygotowały dyplomy i nagrody rzeczowe. Spośród grona wyróżnionych był jeden z naszych uczniów, Marek Kowalewski. 
Gratulujemy...

 

Multimedia

plakat A3 16

 

Plakat nowy

 

bezpieczna

nhef-podstawowy-bialy-pl

nasza szkola

Online

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Rights Reserved.