foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudnej

SZKOŁA NOWYCH MOŻLIWOŚCI

ciz

Szkoła uczestniczyła w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"

współfinanowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

cizLog2

 

 

Logowanie

Statystyka

Odsłon artykułów:
256834

IMG 0465

  W dniu 9 kwietnia 2019 Pani Dyrektor Ewa Janiszewska wraz z uczennicami klasy pierwszej technikum w ramach programu ekologicznego "Mała dżdżownica opowiada o gleby tajemnicach" przeprowadziła warsztaty dla dzieci z Przedszkola Gminnego w Chobieni.

Podczas warsztatów przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały prezentację i wysłuchały ciekawostek z życia dżdżownic oraz tajemnic jakie kryje w sobie gleba. Następnie z ogromnym zaangażowaniem dzieci uczestniczyły w posadzeniu krzewu.


Multimedia

plakat A3 16

 

Plakat nowy

 

bezpieczna

nhef-podstawowy-bialy-pl

nasza szkola

Online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Rights Reserved.