foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudnej

SZKOŁA NOWYCH MOŻLIWOŚCI

ciz

Szkoła uczestniczyła w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"

współfinanowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

cizLog2

 

 

Logowanie

Statystyka

Odsłon artykułów:
244835

4

     Osoby zainteresowane wsią, rolnictwem i folklorem 1 lipca 2018r. mogły odwiedzić Piotrowice. Impreza ta była dobrą okazją do promocji naszej szkoły. Nauczyciele i pracownicy szkoły zachęcali uczestników festiwalu do zapoznania się z ofertą kształcenia naszej szkoły. Festiwal odbył się na terenie kompleksu parkowo- pałacowego w Piotrowicach, gdzie hodowcy bydła, koni, drobiu prezentowali swoje zwierzęta. Poza nimi zwiedzający mogli obejrzeć stoiska promocyjno handlowe przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, a komercyjni wystawcy zaprezentowali rękodzieło artystyczne, środki ochrony roślin, ceramikę, wikliniarstwo, sadzonki krzewów i kwiatów. Na festiwalowej scenie rozgrywały się konkursy, pokazy i koncerty. Wyjątkową atrakcją festiwalu był pokaz kulinarny w wykonaniu Jakuba Kuronia.  


  

Multimedia

plakat A3 16

 

PLAKAT DOBRY A3 Large

 

bezpieczna

nhef-podstawowy-bialy-pl

naklejka

nasza szkola

Online

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Rights Reserved.