foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudnej

SZKOŁA NOWYCH MOŻLIWOŚCI

ciz

Szkoła uczestniczyła w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"

współfinanowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

cizLog2

 

 

Logowanie

Statystyka

Odsłon artykułów:
261714

IMG 8859

16 października br. rozpoczął się w naszej szkole projekt "Nowa kuchnia regionalna" prowadzony przez p. Jana Andrzejewskiego.

 Głównym założeniem projektu jest wspieranie młodych, ambitnych, kucharzy uczących się w naszej szkole. Wszystkie działania będą miały na celu zwiększenie ich kompetencji począwszy od  planowania dań, po ich realizację.

W trakcie warsztatów uczniowie będą poznawać nowe techniki gotowania z wykorzystaniem regionalnych zasobów i produktów. Będą uczyć się organizacji czasu  i przestrzeni w warunkach samodzielnej jak i zespołowej pracy. Samodzielnie będą tworzyć koncepcje dań oraz ją realizować. 

W trakcie dzisiejszych warsztatów nasi uczniowie przygotowali omlet. Jest to potrawa przygotowana z roztrzepanych jajek, które po doprawieniu wylewa się na nagrzaną patelnię z masłem i smaży się, aż do ścięcia masy. Omlet może być przygotowany na słodko, jak i wytrawnie oraz podawany z różnymi dodatkami w zależności od upodobań.   

 

Multimedia

plakat A3 16

 

Plakat nowy

 

bezpieczna

nhef-podstawowy-bialy-pl

nasza szkola

Online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Rights Reserved.